Odborníci ze ZTS vám pomohou vždy, když se dostanete do úzkých

Náš každodenní život nám přináší hezké chvíle, ale jsou i situace, u kterých ztrácíme nervy. Opravit zvládneme ledacos, nicméně na některé případy jsme krátcí. Proto neváhejte předat žezlo odborníkům, kteří vše vyřeší za vás. Záchranná technická služba (ZTS) vám pomůže se službami, jež nabízí, a to napříč všemi řemeslnými oblastmi. Jejich pole působnosti je velmi široké. Pomocnou ruku vám podají v případech, které se týkají zámečnických, sklenářských, elektrikářských a také instalatérských prací. A víte, co je nejlepší? Obracet se na ně můžete kdykoliv. ZTS totiž provozuje nonstop havarijní službu.

Zabouchli jste si dveře? Žádný problém...

Všichni známe ten stav, kdy spěcháme a v hlavě máme nespočet kolujících myšlenek. V tom samotném toku zkrátka zapomeneme klíče doma. Jenže mnohdy už je pozdě, jelikož dveře už máme zabouchnuté. Právě pro tyto situace nám pomůže zámečník z výše zmíněné společnosti.

Poradí si i s rozbitým oknem

Nehoda se může stát komukoli. Firma vám poskytne podporu i s tímto problémem. Sklenář vykonává práci ve vysoké kvalitě. Díky své pojízdné dílně je příležitost opravy přímo u vás. Nabízejí široké možnosti. Okamžité zasklívání oken, dveří, ale třeba i výloh. Samotné opravy jsou řešeny s asistencí zámečníků a truhlářů. Veškerá práce bude tedy vyhotovena na jedničku a bez problému.

Elektrikář je tu též pro vás

Žárovku vyměnit asi dokážeme, nicméně nabízí se tu jedna důležitá otázka. Co dělat v případě opravy, výměny, či dokonce nové instalace jističů, vypínačů, ale třeba i zásuvek? Ne každý je zručný natolik, aby si to dokázal vyhotovit sám. Pro tyto případy tu je elektrikář ze Záchranné technické služby. Přijedou ihned po vašem zavolání a v zájmu toho, aby se co nejvíce minimalizovaly eventuální škody. Neotálejte tedy ani vteřinu. Kdykoliv se vám přihodí některá z výše uvedených situací, volejte ZTS.

Publikováno: 21. 12. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Petra Vokurková