Křovinořezy Honda pro komfortní profesionální práci

Zkroťte svojí zahradu s profesionálními křovinořezy Honda. V čem spočívá kvalita a hlavní výhody těchto křovinořezů?

Čtyřtaktní křovinořez s bezkonkurenčním výkonem

Výkonná čtyřtaktní technologie, stabilní výkon a velký kroutící moment značně odlišují křovinořez Honda od konkurence. Tyto motory jsou velmi výkonné a navíc jsou tiché a mají slabé vibrace. Využití speciální miničtyřtaktní pohonné jednotky umožňuje daleko větší výkon v porovnání s ostatními prodávanými křovinořezy, které jsou poháněny pouze dvoutaktními motory. Tento benzínový křovinořez vyžaduje pouze benzín bez příměsí oleje.

Praktický ergonomický tvar a snadná manipulace

Skvělé provedení a praktický ergonomický tvar jsou uzpůsobeny tak, aby nedocházelo k vylití kapaliny a poškození běhu motoru ani při obtížných podmínkách, kdy je křovinořez natáčen a klopen do nepřirozených poloh. Startování je navrhnuto s ohledem na jednoduchost a velmi snadný provoz. Praktické a široké popruhy zajišťují pohodlí během práce a nezařezávají se do ramen. Díky tomu je váha křovinořezu rovnoměrně rozložena a nedochází k nepřirozenému zatěžování lidské páteře. Rukojeť si nastavíte zcela podle vlastní potřeby.

Žací strunová hlava Tap & Go funguje na principu, při kterém se nová část struny odvine bez nutnosti vypnout přístroj. Pro práci na zahradě využijte některý z mnoha nástavců, jako například ocelový trojzubec na plochy porostlé náletovými dřevinami, nebo pilový kotouč, který si poradí i s většími stonky. Na živé ploty využijete nástavec na stříhání živých plotů a prořezávací pilku.

Vybírejte vhodný křovinořez nebo vyžínač a poznejte speciality

Speciální model křovinořezu Honda UMR 435 L má motor umístěný na zádech obsluhy a tyč s funkční hlavou je plně pohyblivá. Hodí se na práci v těsných podmínkách pro úpravu živých plotů, ale i sekání trávy.

Náročnější zahradníci ocení křovinořez Honda s dělenou hřídelí Versatool, u kterého se dají nástavce snadno měnit pouhým zacvaknutím. Využít můžete různé nástroje na sekání trávy, stříhání plotu, prořezávaní, foukání listí nebo prodlužovací nástavce, pro úpravu špatně přístupných míst.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *