Zahrada

Křovinořezy Honda pro komfortní profesionální práci

Zkroťte svojí zahradu s profesionálními křovinořezy Honda. V čem spočívá kvalita a hlavní výhody těchto křovinořezů?

Čtyřtaktní křovinořez s bezkonkurenčním výkonem

Výkonná čtyřtaktní technologie, stabilní výkon a velký kroutící moment značně odlišují křovinořez Honda od konkurence. Tyto motory jsou velmi výkonné a navíc jsou tiché a mají slabé vibrace. Využití speciální miničtyřtaktní pohonné jednotky umožňuje daleko větší výkon v porovnání s ostatními prodávanými křovinořezy, které jsou poháněny pouze dvoutaktními motory. Tento benzínový křovinořez vyžaduje pouze benzín bez příměsí oleje.

Praktický ergonomický tvar a snadná manipulace

Skvělé provedení a praktický ergonomický tvar jsou uzpůsobeny tak, aby nedocházelo k vylití kapaliny a poškození běhu motoru ani při obtížných podmínkách, kdy je křovinořez natáčen a klopen do nepřirozených poloh. Startování je navrhnuto s ohledem na jednoduchost a velmi snadný provoz. Praktické a široké popruhy zajišťují pohodlí během práce a nezařezávají se do ramen. Díky tomu je váha křovinořezu rovnoměrně rozložena a nedochází k nepřirozenému zatěžování lidské páteře. Rukojeť si nastavíte zcela podle vlastní potřeby.

Žací strunová hlava Tap & Go funguje na principu, při kterém se nová část struny odvine bez nutnosti vypnout přístroj. Pro práci na zahradě využijte některý z mnoha nástavců, jako například ocelový trojzubec na plochy porostlé náletovými dřevinami, nebo pilový kotouč, který si poradí i s většími stonky. Na živé ploty využijete nástavec na stříhání živých plotů a prořezávací pilku.

Vybírejte vhodný křovinořez nebo vyžínač a poznejte speciality

Speciální model křovinořezu Honda UMR 435 L má motor umístěný na zádech obsluhy a tyč s funkční hlavou je plně pohyblivá. Hodí se na práci v těsných podmínkách pro úpravu živých plotů, ale i sekání trávy.

Náročnější zahradníci ocení křovinořez Honda s dělenou hřídelí Versatool, u kterého se dají nástavce snadno měnit pouhým zacvaknutím. Využít můžete různé nástroje na sekání trávy, stříhání plotu, prořezávaní, foukání listí nebo prodlužovací nástavce, pro úpravu špatně přístupných míst.

Leave a Comment