Víte, kde si v Brně pořídíte tu nejlepší kuchyň?

Kuchyň je srdce každého domu. Aby mohla plnit svou důležitou roli, je zapotřebí, aby byla moderní, plně funkční a praktická. V kuchyni byste měli mít vše po ruce, mělo by se vám v ní dobře pohybovat, neměla by být příliš komplikovaná a také by se vám měla líbit. Na kuchyni se ze zásady nešetří, jde totiž o záležitost, která se pořizuje jen několikrát za život, a proto by měla i něco vydržet. Důležitým krokem při pořizování kuchyně je tedy volba toho správného výrobce. A to vskutku není jednoduché! Mohu vám říct, že když jsme se pro novou kuchyň rozhodli my, byli jsme překvapeni, kolik kuchyňských studií jsme v Brně našli.

Kuchyně Brno

Koryna nábytek

Velmi známý výrobce kuchyní se zvučným jménem, jenž vyrábí kuchyně na míru. Vše bylo perfektní, do té doby, než nám řekli cenu (málem jsme sjeli pod stůl). Koryna je tedy krásná, ale velmi drahá.

Kuchyně Oresi

Další známý výrobce kuchyní. Zde nás od objednávky odradilo odhalení špatné pověsti studia. Na internetu, i mezi lidmi, se šušká, že jejich užívané materiály nejsou příliš kvalitní a montáž prý také není bůhví co.

Bytové studio Hezký domov

Velmi zajímavé studio. Moc se nám líbilo. Za velký plus tohoto studia považuji nabídku kompletního zařízení celého interiéru. Za ještě větší mínus skutečnost, že nabídka studia je bohužel poměrně omezená. Škoda.

C. I. Kuchyně a interiéry

Další pěkné kuchyňské studio, které se specializuje na výrobu extravagantních kuchyní z kvalitních materiálů. Ve studiu se nám líbilo, rádi jsme si vše prohlédli, ale ve výsledku jsme se shodli, že tyto kuchyně nejsou nic pro nás.

Kuchyně Gabon

Kuchyně Gabon se pyšní tím, že jsou jedním z největších dodavatelů kuchyní nejen pro Brno, ale pro celý Jihomoravský kraj. Firma si zakládá na užívání kvalitních materiálů a vytváření moderních i designových kuchyní přímo na míru. Jejich moderní sektorové kuchyně jsou dokonce známé až za hranicemi. Když jsme si vše ve studiu prohlédli, naše rekonstrukce kuchyně konečně nabrala zcela jasný směr. Společnost nás totiž neoslovila pouze svou nabídkou, kvalitou, zkušenostmi a příjemnými cenami, ale i svým uceleným programem (pokud mohu srovnávat, tak podle mého tím nejlepším).
My jsme si zde svůj sen splnili a vřele doporučujeme všem těm, kteří si také chtějí splnit sen o krásné moderní plně funkční kuchyni. Více informací o kuchyňském studiu naleznete na www.gabon.cz.

Publikováno: 15. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský