Křišťálový náramek se hodí pro Lvy, tyrkysový šperk pro Blížence a ametyst okouzlí Panny!

Pokud budete nosit šperky s drahými kameny, tak nikdy nešlápnete vedle. O jejich síle se během krátké chvíle přesvědčíte. Navíc jsou nejlepším dekorativním doplňkem a zdokonalí každičký outfit. Jejich kouzlo je všemocné, ať už jejich očistné věříte, či nikoliv. Když si zakoupíte klenoty s drahokamy, budete se cítit mnohem lépe. Po všech stránkách se zklidníte a budete nad věcí. Záleží jen na vás, jaký z nich vás svou barevnou variací upoutá. Nechte se unášet kouzlem, které vám léčivé kameny nabízejí.

Díky křišťálu se zbavíte stresu

Ne nadarmo je křišťál kamenem, který nosí Kozorozi, Lvi a Vodnáři. Tato znamení jsou totiž na první pohled vyrovnaná a ambiciózní. Na druhou stranu jsou také často nervózní a nevěří si. Křišťál náramek jim nabídne optimismus, kreativní pohled, harmonii a duchovní vývoj. Duševní očista je opravdu klíčová stejně jako intuice a soustředění. Křišťál je všemocný pomocník a pomáhá při ekzémech, špatném trávení a zraku. Jeho léčivá síla je očividná, protože odhání především stres a strachy z budoucnosti.

Vůně moře a čisté přírody

Patříte-li ke znamením Blíženců, Střelce, Berana a Raka, oceníte sílu tyrkysu. Tento kámen pomůže všem jedincům, kteří bojují s nejasnou myslí a zneklidněním. Jakmile budete nosit tyrkys náramek, snížíte míru vznětlivosti a osvojíte si čistotu mysli. Ubráníte se okolním negativním vlivům a zbavíte se také bolestí hlavy a zánětů. Propojíte se s přírodou a svět začněte vnímat optimisticky.

Pro lepší intuici je ametyst

Náramek z ametystu je jako stvořený pro znamení Ryb, Panny a Střelce. Mohou ho však nosit všichni, kteří mají problémy s nejrůznějšími závislostmi, panickými strachy a nespavostí. Díky šperkům s ametystem přivábíte do života duševní rovnováhu, rázné rozhodování a naučíte se snadno meditovat.

Publikováno: 27. 07. 2022

Kategorie: Móda | Šperky

Autor: Alena Vybíralová