Jumar s.r.o. – odborník na zateplování a revitalizaci domů

Plánujete revitalizaci panelových domů, případně pouze jejich zateplení? V takovém případě se budete ohlížet po spolehlivé stavební firmě. Ve stavební sféře působí společnost Jumar s.r.o., která se může pyšnit bohatými zkušenostmi v této oblasti. Za šestnáct let své existence se firma podílela na stavbě a rekonstrukci nejrůznějších nemovitostí. V posledních letech je jejím stěžejním zájmem právě revitalizace bytových domů.

Zateplování fasád

Stejně jako u novostaveb, také u starších bytových domů se klade důraz na minimální energetickou náročnost. Kostra starších panelových domů není dostatečně izolována, a proto z interiéru přes zdivo uniká velké množství vyprodukovaného tepla. Z tohoto důvodu se provádí zateplování fasád. Při této příležitosti se rovnou mění původní okna za nová – nejlépe plastová.

Revitalizace panelových domů a další práce

Když se řekne revitalizace panelových domů, spousta lidí si představí výměnu oken a zateplování fasády, nicméně tento segment zahrnuje celou řadu dalších stavebních prací. Cílem revitalizace je minimalizovat ekonomickou náročnost provozu domu a zároveň prodloužit životnost dané nemovitosti. Tyto činnosti poskytuje společnost Jumar s.r.o., která má na českém trhu dlouholeté zkušenosti. Vedle výše zmíněných prací nabízí také zateplení a rekonstrukce střech, renovace balkonů a lodžií či realizaci zábradlí.

Služby spojené s revitalizací

Společnost Jumar s.r.o. se orientuje nejen na stavební práce, ale také na služby související s revitalizací panelových domů. Jedná se například o vyřízení auditů, zprostředkování průkazu energetické náročnosti objektů, realizaci projektové dokumentace pro stavební povolení, administrativní funkce spojená se žádostmi o dotace. Firma vám pomůže také s vyřízením stavebního povolení a zajistí kolaudaci nemovitostí.

Publikováno: 15. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský

Tagy: revitalizace panelových domů | zateplování fasád