Dopřejte si kvalitní posuvné brány a vrata!

Asi nejeden vlastník garáže či pozemku řešil jejich zabezpečení a přístup na ně. Samozřejmě se nabízí vždy několik variant, jak účinného zabezpečení, vchodu nebo vjezdu docílit. Tím nejefektivnějším se však z hlediska bezpečnosti zdají být automatická vrata a posuvné brány. Jejich vývojem, výrobou a prodejem se již dlouho intenzivně zabývá společnost Lomax.

Vstup na jakýkoliv pozemek či do garáže by měl být vždy, co se týká řešení bezpečnosti, na prvním místě. Prioritně jde vlastníkům garáží o ochranu majetku, kterou v ní mají. Vlastníkům pozemků jde zase o to, účinně zabránit nevítaným návštěvníkům v průniku na něj. Nejúčinnější a efektivní variantou jsou v tomto ohledu moderní vrata a brány.

Jedničkou na českém trhu, která se výrobou a prodejem vstupních mechanismů již řadu let s nemalými úspěchy zabývá, je společnost Lomax - jednička na českém trhu ve svém oboru. Důkazem toho je i řada spokojených zákazníků, kteří se na společnost s důvěrou obracejí a kvalitu jejich výrobků si nemohou vynachválit. Je to také otázka ceny, která je pro ně více než příznivá.

Především posuvné brány jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Jen si představte, kolik námahy a času vám mohou ušetřit. Posuv brány za vás obstarává servomotor, její ovládání je samozřejmě dálkové a bezpečnost zajišťuje soustava nastavitelných čidel.

Takzvané vjezdové brány posuvné jsou tvořeny pouze jedním křídlem. Jeho přesný pohyb je zajištěn podlahovou kolejnicí umístěnou podél oplocení. Křídlo při otvírání tak nijak nepřekáží a zanedbatelná jistě není ani estetická stránka tohoto elegantního řešení vjezdu na pozemek. Pohony bran jsou vyvíjeny tak, aby byla co možná nejvíce eliminována jejich poruchovost, byly efektivní při spotřebě elektrické energie a zároveň bezpečné pro obsluhu celého mechanismu.

Hlavně motoristé jistě ocení jednoduchost ovládání elektronikou řízeného systém. Z pohodlí svého automobilu mohou posuvné brány obsluhovat, zavírat i otvírat, a přitom nemusejí udělat ani krok navíc. Především za nepříznivého počasí, deště, sněhové vánice nebo silného větru posuvné brány nabývají na svém pravém významu.

Zřetele hodný je jistě také fakt, že posuvné brány nezasahují při svém pohybu do prostoru před a za vjezdem. Vysoká pečlivost při jejich výrobě a dodržování přesných technologických postupů umožňuje společnosti Lomax produkovat kvalitní výrobky a jejich uživatelům pak poskytovat dlouhou záruku na jejich životnost.

Publikováno: 16. 03. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: Brány | pohony bran | posuvné brány | vrata a brány