Dárky s potiskem

Potisk patří mezi skvělé označení dárků. Jde totiž o osobní zhotovení předmětů rozličných druhů. Trička, mikiny, tašky, hrnečky, plecháčky a další kousky lze ozdobit fotkou nebo nápisem. Personalizujte dárek, nebo si udělejte sami radost a mějte u sebe to, co máte rádi.

Potisk triček Praha

Pokud zmiňujeme potisky, pak mezi první předměty, na které se tiskly různé motivy, byla právě trička. Jenže tehdy v začátcích jste čekali třeba tři týdny, než jste měli zhotovené triko. Potisk trička Praha vám vyhotoví za pár dní. Můžete si navíc vybrat motiv, jaký chcete. V obchodních řetězcích jsou sice artikly s motivy animáků, skupin, log známých značek, ale má je každý. Vy budete mít originální a soukromý design, a navíc za méně peněz. Moderní technologie tisku si poradí i s grafikou, takže si zvolíte například nějaké motto. Z obrázků si pak necháte natisknout např. fotku svého zvířete nebo si uděláte vlastní design své hudební ikony. Potisk se hodí i k různým příležitostem, například na rozlučku či firemní party. Navíc je to jednoduché. Dnes už specializované firmě dodáte motiv a vše se vyřídí online. Vyberete si jen artikl, nemusí jít o trička, ale také mikiny, spodní prádlo, polokošile atd. Mrknete na to, jak bude motiv ve výsledku vypadat, jaké bude mít rozměry apod. Dokonalé a dlouho držící barvy jsou lepší než ty z obchodních řetězců.

Plecháček s vlastním potiskem - kde ho udělají?

Trička byla průkopnická, dnes si ale nemusíte nechávat dávat motivy pouze na oděvy, ale i na doplňky typu hrnků. Co třeba plecháček s vlastním potiskem? Až budete pít svoji ranní kávu, zvedne vám náladu pohled na to, co máte rádi - zvířátko, rodina, místo, kam rádi jezdíte. Můžete si vybrat plecháček s barevným lemem, nebo hrnek s atypickým ouškem ve tvaru srdíčka, s fotbalovým míčem. Na bílém hrnku krásně vynikne potisk, můžete si však zvolit třeba barevný.

Publikováno: 26. 06. 2023 / Aktualizováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Tereza Kadeřábková