Co dělat, když se ucpe záchod?

Veřejně se o tom nemluví, ale určitě to v životě zažil už každý z nás. Vykonáte potřebu, spláchnete a místo, aby se exkrementy přirozeně za pomoci gravitace a tlaku odplavily trubkou dolů, změní směr a proti fyzikálním zákonům se derou mísou ven. Modlíte se, aby mísa nepřetekla. Prvním řešením nepříjemné situace je zvon na vytvoření podtlaku a uvolnění překážky v trubkách. Když mechanická metoda selže, nabízí se chemická aplikace rozpouštědel. Pokud ani v této chvíli není prekérní a nepříjemný stav vyřešen, je na místě zavolat profesionály.

Grif na fekálie

Pokud nechcete mít byt plný výkalů, není času nazbyt a je třeba začít jednat rychle. Každé další spláchnutí může spustit katastrofu. Instalatér správný grif na takto destruktivní situace. Má účinnější nástroje i techniku. A hlavně se neštítí a ví, kam sáhnout. Většinu problémů způsobují usazeniny typu vodního kamene, které je třeba osekat nebo rovnou vyměnit celé potrubí. A to laik ve vlastní režii nesvede. Instalatér Praha provede servis v co nejkratším možném termínu po objednání. Havarijní služba je k dispozici sedm dní v týdnu a dokáže vám zachránit nejen váš majetek a holý„zadek“, ale hlavně vaši pověst.

Hot line instalatér

Další častou havarijní závadou bývá ucpané umyvadlo a nebo zapáchající neodtékající dřez. Že to dobře znáte? Noční můrou všech umyvadel jsou lidské vlasy, které ucpou výpusť. Ve dřezu jsou největším strašákem zbytky potravin a tuky. Instalatér Žák Praha si v kuchyních poradí s čištěním dřezů, demontáží sifónu, odstraněním nečistot, výměnou těsnění, případně ostatních komponentů. V koupelnách si vezmou „na mušku“ čištění van, umyvadel od vlasů, tuků a jiných nečistot, čištění bidetů, pisoárů, a jak už bylo výše zmíněno, WC. V případě potřeby se realizuje i čištění ležaté i svislé kanalizace. Firma Instalatér Praha Žák působí na celém území hlavního města. V lokalitách Praha 3, Praha 4, Praha 7, Praha 8, Praha 9 a Praha 10 u vás může být již během pár hodin. Pracovní moto je rychle, kvalitně a levně. Hot line kontakt: 723 802 552.

Publikováno: 11. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová