Pohodlný a rychlý úklid popela ve vašem krbu

Sněhová nadílka přišla konečně taková, jako bývala, když jsme byli ještě malí. S bílou přikrývkou, která nyní těší naše děti či vnoučata si můžeme užívat i pěkné hřejivé večery u krbu. Někdy je ovšem potřeba krb či kamna uhasit a postarat se o zbylý vychladlý popel. To už taková radost sice není, ale i tuhle práci si můžete urychlit a usnadnit.

Pokud vás svádí myšlenka, že si úklid ulehčíte, myslete stále na své bezpečí a zvolte pomocníka specializovaného na tuto činnost. Takže zapomeňte na vysavač, který používáte k běžnému vysávání. Protože i když necháte popel vychladnout, vždy se může nečekaně objevit malý zákeřný, a hlavně žhavý uhlík. V široké nabídce vysavačů z nehořlavých materiálů si určitě zjistěte, co vám může dále nabídnout. Vysavač by vám totiž při práci mohl mimo jiné nabídnout spolehlivost, komfort a další možná usnadnění, jako je kompaktnost, chytré vychytávky, ale třeba i možnost komfortního využití i mimo zimní sezónu.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 15. 02. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová