Oživte svou kuchyň

Tvořit kuchyň od základů, ale přesto ji můžete pozměnit tak, abyste se z ní mohli znovu těšit. Nechte se inspirovat módními trendy.
Top Kuchyňské linky
// <![CDATA[ document.write('\'); // ]]>

Výrazné barvy

Pokud se nebojíte barev, vyměňte stávající dvířka za nová výrazněji barevná. Ta z lamina nepředstavují zásadní investici, přesto jimi můžete vzhled místnosti úplně proměnit. Jen k nim nezapomeňte doladit i ostatní zařízení či doplňky třeba v podobě prostírání.

Neobvyklé materiály na stěnu za linkou

Za linkou rozhodně nemusí být jen dlaždičky, skvěle a efektivně poslouží též nerez nebo speciální tvrzené sklo, které se mnohdy čistí ještě lépe než klasické obkladačky. Pokud se rozhodnete pro výměnu obkladů, v každém případě vyměňte i elektrické zásuvky. A nebo rovnou nechte nějaké přidělat, protože je dosti možné, že se vám jich nedostává.

Nechtělo by to novou pracovní desku?

Vzhledem kuchyně můžete hodně vylepšit novou pracovní deska na linku. Pěkné, ale náročné na údržbu je dřevo, dražší ale perfektně se udržující jsou desky z umělého kamene jako je třeba corian. Desku z něj si můžete koupit rovnou s vylisovaným dřezem.

Budete měnit spotřebiče?

Tady je trend jasný : úspora a jednoduchý desing. Nemusíte se přitom bát cen, protože takové výrobky nabízejí firmy ve všech cenových kategoriích. A pokud máte například ledničku starou deset let, budete možná příjemně překvapení cenou nového výkonnějšího modelu, jehož spotřeba může být klidně sotva poloviční. Zvažte také některé přístroje, s nimiž jste zatím neměli zkušenosti, jako je třeba myčka nebo parní trouba.
Top Kuchyňské linky
// <![CDATA[ document.write('\'); // ]]> //

Publikováno: 28. 10. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: desing kuchyně