Nábytek na míru do každého prostoru

V dnešní době je spousta kamenných prodejen nebo eshopů, které se specializují na nábytek. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že sehnat krásnou skříň nebo jiný kousek nábytku není žádný problém. Opak je však pravdou. Své by o tom mohli vykládat lidé, kteří mají rádi originalitu. Nemluvě pak o majitelích atypických nemovitostí například podkrovních bytů. Pro ně může být koupě například nové kuchyňské linky pořádný oříšek.

Najít však výrobce, který vyrobí krásný nábytek v požadované kvalitě nemusí být jednoduché. V lepším případě můžete dát na reference přátel a nebo se pustit do hledání na vlastní pěst.

Severomoraváci, kteří se na pomoc vezmou internet, mohou do vyhledávače zkusit zadat „kuchyně Ostrava“ a vyjedou jim desítky odkazů, kterými se budou muset probrat. Nebo si mohou ušetřit čas  a rovnou vsadit na firmu IMPRO, jenž se výrobou nábytku na míru zabývá již od roku 2001 a za dobou svého působení si získala pevné místo na trhu.

O tom, že firma Impro co nabídnout každému, svědčí široká fotogralerie realizovaných zakázek, ve které najdete luxusní kuchyně, ale i malé panelákové kuchyně. Na své si tak přijdou majitelé rodinných domů i malých garsonek. Firma IMPRO navíc kuchyňské linky vyrábí v nekonečné škále barev a materiálů, takže vaše vysněná kuchyň se může stát skutečností.

Pokud si nejste jisti, jaká kuchyňská linka by slušela právě vašemu prostoru, můžete si přímo na webových stránkách firmy IMPRO zažádat nejen o kalkulaci, ale také o grafický návrh zdarma.

Kuchyně si můžete prohlédnout také přímo v kuchyňském studiu v Ostravě. Lidé z okolí Beskyd mohou zamířit na prohlídku kuchyní do Frýdku-Místku. A nově si můžete prohlédnout kuchyně v Havířově, v novém kuchyňském a koupelnovém studiu na Dlouhé třídě.

Impro to však nejsou jen kuchyně, ale vyrobit si zde můžete nechat jakýkoliv nábytek. Třeba moderní a velmi oblíbené vestavěné skříně, které jsou ideální mimo jiné do malých bytů, ve kterých jejich obyvatelé svádí boj o každý centimetr. Pravda, vestavěné skříně sice byt nedovedou nafouknout, ale díky rozumnému návrhu můžete získat úložný prostor v místech, kde byste jej nečekali.

Ať  už tedy potřebujete novou kuchyň nebo jiný kousek nábytku, v Impro nábytku udělají maximum, aby se váš sen stal realitou.

Publikováno: 25. 07. 2013

Kategorie: Bydlení | Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: kuchyně Frýdek-Místek | kuchyně Havířov | kuchyně Ostrava