Jak vybrat dětský bazének?

Čas dovolených a prázdnin je tady a my začínáme přemýšlet nad tím, jak budou naše děti trávit teplé letní dny. Léto se neodmyslitelně pojí s teplem, odpočinkem a vodou. Co s tím uděláte?

Každý, kdo bydlí v rodinném domě nebo má k dispozici alespoň zahrádku s dostatkem místa pro relaxaci, si může dopřát příjemné osvěžení ve vlastním bazénu. Abyste si vy i děti dopřáli chladivý požitek, nemusíte ihned investovat do stavby vlastního bazénu. Dnes máte možnost vybrat si opravdu z široké a pestré škály nafukovacích či samonosných bazénů, které nezruinují váš rodinný rozpočet.

Dětské nafukovací bazény

Dětské nafukovací bazény si získaly své fanoušky zejména kvůli cenové dostupnosti. Mezi nejoblíbenější patří dětské bazény Bestway vyrobené z kvalitního a zdraví nezávadného PVC, které splňují přísné bezpečnostní normy. Zároveň se vyznačují komfortem a poskytují dostatek prostoru pro zábavu.

Nafukovací bazény jsou dnes dostupné v různých velikostech, tvarech a barvách. Nejen dětské bazény, ale třeba i party doplňky a další zboží, které využijete v létě i během roku, seženete v e-shopu hrackarstvieu.cz.

Bazény pro nejmenší děti

Bazén můžete dnes zakoupit dokonce pro miminko. Bazének pro děti, díky malým rozměrům, umíte využít i na balkoně či terase.

Pro malé děti do 3 let vybírejte menší bazén, který je mělčí. Stříška, která poslouží jako stínítko, ochrání malé dětičky také před přímými slunečními paprsky. Starší děti mají radost z bazénů, které jim poskytují prostor i pro různé jiné zábavné aktivity jako klouzání na vodní skluzavce, házení kroužků či míčků nebo vodní sprcha.

Pozornost dětí a rodičů poutají zejména bazény s oblíbenými pohádkovými motivy, které znásobují radost dětí z vodních radovánek.

Bazény pro starší děti

Jsou to bazény s různými vodními atrakcemi, například se skluzavkou, vodní sprchou, míčky či kroužky na házení. Udělat dětem vlastní vodní zábavní centrum je jednoduché. Stačí si vybrat bazén, který má připojení na zahradní hadici, nafouknout, napustit vodou, napojit na hadici a zábava dětí nebude mít konce.

Rodinné bazény

Osvěžení a zábavu celé rodině poskytují rozměrově větší tvz. rodinné bazény. Zde si můžete vybrat bazén kruhový, oválný nebo ve tvaru obdélníku, jednobarevný nebo bazén s potiskem. Rodinné bazény jsou vhodné až pro děti od 6 let, ale také zde myslete na bezpečnost vašich dětí. Určitě nechcete, aby letní radovánky ve vodě skončily zraněním, proto děti během pobytu v bazénu mějte vždy pod dohledem.

Publikováno: 25. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová