Jak o Vánocích vykouzlit nevšední atmosféru? Zahrajte vánoční koledy na kytaru

Jestli vás letos čekají Vánoce pouze mezi dospělými, kde už dárky jsou tak trochu na vedlejší koleji, je o to důležitější dát si záležet na tom, aby Štědrý večer byl tradiční, ale zároveň výjimečný. Připomeňte si třeba staré časy s kytarou u táboráku. Jen staré dobré songy o lásce, protentokrát, vyměňte za tradiční vánoční koledy na kytaru. Překvapivě toto spojení také něco do sebe.

Vánoční koledy na kytaru budou zajímavější než moderní pohádky

Že jste u štědrovečerního stolu nikdy nezpívali? O důvod víc, proč letos udělat změnu. Málokdo si uvědomuje, že právě Vánoce pro dospělé si zasluhují více pozornosti než ty dětské. Dětem atmosféru dělají hlavně dárky. Dospělí si musí příležitost pro úsměv a rozzářené oči vytvořit sami. Je nejvyšší čas na nový zážitek – koledy s kytarou. Stačí pár nejznámějších vánočních koled v doprovodu kytarových akordů a zábava už se rozjede sama. Všechny známé vánoční koledy text a akordy najdete na spisnickou.cz.

Kompletní texty a akordy napoví kvalitní online zpěvník

Pravdou je, že tento dárek vyžaduje určitou přípravu a trpělivost. Jistotu s kytarovými akordy i texty těch nejznámějších vánočních koled spolehlivě dodá kvalitní zpěvník. Doslova stačí pár „kliknutí“ v e-zpěvníku a s písničkou hned uvidíte text i všechny akordy rozepsané po celé délce vánoční koledy. Možná, jste se nikdy nad texty vánočních koled typu: Půjdem spolu do Betléma nebo Jak jsi krásné neviňátko, nestihly pozastavit, ale skrývá se v nich zvláštní opravdovost a srdečnost vzájemných vztahů. Přiznejme si, že na to jsme v našich moderních Vánocích, zda se, trochu zapomněli. S vánočními koledami a kytarou jste vždy o krok blíž ke každému srdci.

Publikováno: 16. 11. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Vybíralová