Vybírejte plachty kvalitní a odolné

Potřebujete zakrýt dřevo na zahradě, schovat automobil před nepříznivým či naopak příliš slunečným počasím? Rádi byste uklidili seno pod plachtu nebo přehodili vaši strojní techniku? Ve všech případech vám budou nápomocny kvalitní plachty, u nichž byste měli dbát na preciznost výroby. Levné a obyčejné produkty vás stojí pouze peníze a nakonec se po krátkém čase stejně roztrhají. Mnohem efektivnější je nákup od firmy Plachty Petr Štěpáník. Subjekt s letitou tradicí, který dbá především na celkovou propracovanost svých výrobků, pevné materiály a výslednou odolnost.

Zakrývací plachty pro různá upotřebení

Zakoupíte-li si plachty od tohoto zkušeného výrobce, budete si vybírat z přemíry rozměrů a barevných variant. Všechny produkty však mají něco společného. · Zdvojený okraj · Tloušťku od 0,2 mm do 0,4 mm · Tepelnou odolnost od -50 °C do +85 °C · Kovová oka · Vysoká gramáž až 200 g/m2 To jsou předpoklady, jež dělají z moderních zakrývacích plachet vyhledávaný sortiment. Navíc, když jsou svými rozměry a konstrukcí určeny například pro automobily nebo vagóny. Obohatit je lze o spoustu příslušenství v podobě silikonové šňůry, háčků či pružné gumy.

Odborník na stínící sítě na ploty

Firma Plachty Petr Štěpáník se však nespecializuje pouze na zakrývací plachty odlišných barevných variant. Jsou to také stínící sítě z kvalitních PE vláken zelené barvy. Ty poskytují nejenom vynikající stín, ale fungují i jako určitý zátaras při mnoha sportovních kláních. S originálními stínícími sítěmi na ploty docílíte vysoké preciznosti zpracování, pevnosti a barevné stálosti. Nekupujte běžný standard ani v jedné z výše uvedených oblastí a zvolte si prémiové vyhotovení konkrétních produktů. Obraťte se na firmu Plachty Petr Štěpáník, která k vám zaujme velice odborný a individuální přístup ve spojení s vysokou spolehlivostí.

Publikováno: 19. 06. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský

Tagy: Plachty | stínící sítě | stínících sítě na ploty | Zakrývací plachty