Jak vybavit autolakovnu? Víme, bez čeho se neobejdete!

Pohráváte si s myšlenkou na provozování autolakovny? S ohledem na aktuální stav českého vozového parku jde o obor se slibnou budoucností. Moderní a autolakovna s kvalitním vybavením téměř jistý neustálý přísun zakázek. Tedy alespoň v případě, že dokážete uspokojit nároky potenciální klientely. V následujících řádcích vám prozradíme, bez čeho se vaše budoucí provozovna neobejde.

Středobodem autolakovny je špičková lakovací kabina

Základní vybavení lakoven patří lakovací kabina. V tomto směru excelují konstrukce značky Nova Verta, kterou pro vás vybaví na míru brněnská společnost Naver s.r.o. V nabídce najdete široké spektrum modelů a volitelného příslušenství. Kvalifikovaní prodejci vám pomohou s výběrem a doporučí optimální řešení s ohledem na vaše individuální požadavky.

Vstupní a výstupní agregáty

Vstupní a výstupní agregáty plní důležitou funkci. Zajišťují dokonalou výměnu vháněného a odsávaného vzduchu v lakovací kabině. Čerstvý vzduch se dostává dovnitř přes vstupní filtry, ohřívá se na nastavenou teplotu a během procesu lakování proudí do kabiny. O odvod znečištěného vzduchu se stará výstupní agregát.

Nedílnou součástí moderní autolakovny jsou i další prvky

Obrátíte-li se na specialisty z firmy y Naver, zkonzultují s vámi budoucí podobu lakovny a pomohou vám s výběrem dalších systémů, které jsou pro provoz nezbytné. V portfoliu najdete zdvojené a sušící kabiny, odsávací box (jeho funkcí je zachycování přestřiků při lakování), míchací boxy a další vybavení a příslušenství pro autolakovny. Společnost Naver je na trhu od roku 1994 a má s problematikou bohaté zkušenosti. Program firmy umožňuje spolupráci s klienty z mnoha odvětví. Kromě autoopravárenství také se subjekty zabývající se strojírenskou výrobou, zpracováním dřeva a nábytkářstvím. Další informace a technické specifikace vybavení najdete na www.naverbrno.cz.

Publikováno: 22. 12. 2015

Kategorie: Auto/moto

Autor: Petra Vokurková

Tagy: vybavení autolakovny