Léčíme se vodou – vířivky Sundance

Máte značné prostorové dispozice a hledáte ideální doplněk, který si ihned oblíbí celá rodina? Požadujete pomůcku, která vás udrží v kondici, nebo vás do ní během několika týdnů navrátí? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak se podívejte na naše doporučení, která se týká luxusní vířivky Aquamarinespa. Právě tento atribut se v mnohých rodinách stává nedílnou součástí uvolnění, cílené relaxace a rovněž rekonvalescence po virovém onemocnění nebo naopak po úrazu. Vířivé vany Sundance Spas představují tradiční léčení mnoha zdravotních komplikací a zároveň jim umí velmi šetrnou cestou předcházet. Všechny tyto výhody jsou jen doprovodným prvkem k jedné z nejpříjemnějších záležitostí celého dne. Přestavte si, že přijdete po náročném dni z práce a jste psychicky vyčerpaní. Přítomnost teplé vody s masážním režimem dokáže přímo nadchnout. Efekt hydromasáže, či koupelí s bylinkami znali už staří Řekové, Egypťané nebo dokonce Indové. Všechny tyto na sobě nezávislé kultury využívali horké koupele k navrácení ztraceného zdraví. Společnost Sundance Spas je jen pokračovatelem již zavedených tradic a to co možná v nejlepší kvalitě. Nezáleží na tom, jestli potřebujete jen vypnout a uvolnit se nebo nabrat sílu do ochablých svalů. Vířivky Sundance Spas si nevybírají a přinášejí následující:
  • Díky použitému teplu rychle zotavuje poškozenou tkáň a zlepšuje celkový oběh v lidském organismu
  • Přítomný vztlak má na starosti uvolnění pro páteř a veškeré klouby. Pouhých 20 minut týdně a váš zdravotní stav se zlepší během několika měsíců.
  • Doplňující masáž zmírní napětí ve svalstvu a navíc skvěle uvolní.
Po celém světě se na místech, jako je Bulharsko, Německo či Francie opírají o kvalitní lázeňské procedur za pomocí horkých pramenů. Léčivé účinky vody mají nenahraditelný vliv na lidský organismus. Však i my jsme tvořeni z převážného množství vody. Zdroj obrázku: www.aquamarinespa.cz

Publikováno: 15. 02. 2013

Kategorie: Bydlení | Rady & Tipy & Návody | Zdraví

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: vířivé vany | vířivky